RedCat ערכות יצירה וסדנאות | 054-751-2730

ערכות RedCat לפתוח ולהנות

פיתחו ערכת RedCat אחת, התחילו ליצור וגלו שכולנו מצליחים!

למה ערכות יצירה?

יש כאלה שרוצים להתנסות במלאכת יד חדשה ומתלבטים לגבי הפרויקט המתאים למתחילים. בוודאי שלא יכולים לרכוש כמויות קטנות של חומרים שמתאימים לפרויקט אחד בלבד. יש מלאכות יד שחשוב לדעת מאיפה לרכוש את החומרים האיכותיים ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. לרוב, כשמתחילים, כדאי שיהיה מי שיעזור אם נתקענו, או טעינו, או לא ברור איך להמשיך.

ויש כאלה שרוצים ליצור רק כשיש להם זמן וחשק, והשראה, וחברה ליצור ביחד. וזה מצויין! ליצור בתנאים המושלמים זה בעל ערך כמו ללכת פעם בשבוע 10 דקות אחרי שנים בהם לא קמנו מהספה.

ויש כאלה שהיצירה הנבחרת שלהם נותנת להם כוח כמו 3 שעות עם הפסיכולוג הכי טוב. הם ייצרו בכל מקום, 10 דקות או שעה וחצי, לבד או עם חברים, לעצמם או כמתנה לחברה הכי טובה.

ערכות RedCat נותנות מענה לכל אלה. יש פרויקטים למתחילים ופרויקטים למתקדמים. בכל ערכה קיימים כל החומרים הדרושים לפרויקט הנבחר, ללא שאריות. יש ערכות למתחילים, הכוללים את כל הציוד ואת כל החומרים. ויש ערכות המשך, ערכות "מילוי" שמשלימים רק את החסר לפרויקט חדש במלאכה מוכרת, לאלה שהציוד הבסיסי כבר ברשותם.

שאלות נפוצות

מה יש בערכה?
כל החומרים הדרושים ליצירה, בכמות הדרושה למספר הפרויקטים שבערכה. הערכה כוללת גם הנחיות ברורות בעברית.
האם אפשר להזמין ערכה בטכניקה ו/או פרויקט שאני רוצה ולא קיים בחברה?
בהחלט, ניתן להזמין ערכה "בהתאמה אישית" בחנות
האם אוכל להזמין ערכות לנהריה?
אכן, ניתן להזמין ערכות וסדנאות לכל הארץ. אפשר לשלוח בדואר ישראל או לבקש איסוף עצמי ממזכרת בתיה.
יש לי ילד בן 6. יש לך ערכה מתאימה לו?
אכן, הערכות שבמלאי החברה מתאימות מגיל 6 (ייתכן ותידרש קצת עזרה בקריאת ההנחיות) ועד 106 – כל עוד יש ראיה ומוטוריקה עדינה מספיק טובות. הערכות בהתאמה אישית יותאמו לדרישות הלקוח מכל הבחינות.
האם יש לך ערכות לילדים עם צרכים מיוחדים?
אכן, יש ערכות שמתאימות לילדים עם עיכובים התפתחותיים, לילדים עם הפרעות קשב, לבעלי אוטיזם ועוד. בימים אלה RedCat עובדים על פיתוח ערכות ללקויי ראיה.
מה אפשר לעשות אם אני לא מרוצה מהערכה?
קודם כל, ב-RedCat עושים את המירב לדאוג שללקוח יהיה את כל המידע כדי לבחור את הערכה/סדנה הכי מתאימות. שנית, ל-RedCat מדיניות החלפות מבוססת על "כל מקרה לגופו". אם הערכה חדשה ולא פתוחה ניתן להחליף לפרויקט או טכניקה אחרת (בהתאם למחיר) ואף לקבל את הכסף בחזרה. אם הלקוח התחיל ליצור את הפרויקט ומשהוא משתבש או חסר, RedCat יעשה את כל מה שביכולה כדי להוסיף הסברים או להשלים את החסר. בכל ערכה יש כתובת לשאלות: תמונה אחת בוואצאפ או מייל עם הפרויקט בשלב בו נתקעתם ו-RedCat יענו במהירות האפשרית (בשעות הפעילות הרשומים בחנות)

היכן ומתי ליצור?

יש כאלה שרוצים ליצור להנאתם, בסביבה נוחה, לבד או עם חברים. הם צריכים אריזה שכוללת את כל החומרים, וההסברים, בצורה כזאת שיוכלו לפרוס הכל לפניהם, להפעיל את כל החושים על הציוד וחומרים, ולהתמלא בחשק להתחיל ליצור.

ויש כאלה שרוצים ליצור כדי למלא זמן: בנסיעה ארוכה, בהמתנה בתור לרופא או פקיד, בהמתנה לתחילת אירוע וכו' הם צריכים אריזה ניידת, שמכילה את כל מה שדרוש לסיום הפרויקט, גם במקומות לא הכי נוחים.

הערכות של RedCat הן הפתרון המושלם לשניהם. הערכות ארוזות באריזות עם ידיות נשיאה. החומרים ארוזים בכלי איחסון שיכול לתפקד גם ככלי קיבול בזמן הפעילות. הערכות מכילות את כל החומרים והציוד הדרושים לסיום הפרויקט, גם במקומות ציבוריים.

למה יצירות RedCat?

ערכות RedCat נוצרו לתת פתרון אינסטנט לדחף ליצור, לשחרר את החוש האומנותי, להפעיל את הראש ולהעסיק את הידיים.

הערכות מכילות את כל מה שדרוש ליצירת פרויקט אחד: כל החומרים וכל הציוד (אלא אם צוין אחרת באריזה) והנחיות מודפסות בעברית ברורה, בניסוח מקורי של יצרן ישראלי.

הפרויקטים הנבחרים לערכות מיצגים את מלאכות היד של RedCat: חיות מחרוזים, רקמה ב-X-ים, טמארי, תכשיטנות, אוריגמי ומנדלות. הפרויקטים נבחרים גם שיהיו שימושיים סביב הבית והאדם: סימניות, כרטיסי ברכה, מחזיקי מפתחות, תחתיות לסיר חם ועוד.

נוחות הלקוח היא בעדיפות עליונה, ולכן ב-RedCat ניתן להזמין ערכה לפי דרישות מגוונות: גיל המשתמש (צעירים או מבוגרים מהגיל המומלץ), פרויקט אחד או יותר, מלאכה נוספת (למשל דקופאז'), עיצוב נוסף (למשל בחיות מחרוזים: אם לקוח מבקש עיצוב שעוד לא קיים, כמו למשל לעיצוב פיל, ניתן ליצור ערכת פיל; או ברקמה: אם לקוח מבקש ערכה של תמונה לתלות על קיר, במקום ערכת כרטיס ברכה, אפשר ליצור אותה) ועוד.

הערכות מתאימות לאירועים שונים: כמתנת יומולדת, כהפעלה בקייטנות ומרכזי יום, להעסיק את הילדים בארוחות חג וכינוסים משפחתיים, להפעלות בת מצווה, למפגשים חברתיים של מבוגרים, לבתים מארחים של תלמידים, לטיסות ארוכות, להמתנה ליד דלת הרופא, סתם כי בא לכם לבלות ביחד ועוד!

כאן המקום לציין שהאריזה מבוצעת על ידי אוכלוסיות חלשות כגון סובלים  ממוגבלויות נפשיות הלומי קרב, בעלי נכויות וכו' הערכות מכילות את כל החומרים שקיימים בייצור ישראלי (קרטון אריזה, עיצוב גרפי, הדפסות, ניירות, דבק ועוד).

ערכות לילדים

מקנות עיסוק ל-60 דקות, אלא אם צוין אחרת על גב האריזה
מתאים מגיל 6 ומעלה
ניתן לרכוש כפרויקט יחיד או 6 פרויקטים (זהים או שונים)
משווקות בטכניקות של: חיות מחרוזים, רקמה, דקופאז', תכשיטנות ומנדלות
מומלצות לימי הולדת, בית פתוח, נסיעות/טיסות ארוכות, אירועים משפחתיים, ערבי חג ועוד
ניתן להזמין בהתאמה אישית

ערכות לילדים

הערכות מתאימות לבנים ובנות, מגיל 7 ומעלה (או מגיל 6 עם עזרת הורים).

הפרויקטים נבחרו כדי להקנות כ-40 דקות של הפעלה – הזמן הממוצע המתאים לגילאי יעד.

ערכות אישיות

ערכות שמכילות פרויקט אחד בלבד. מטרתם לתת לילד טעימה מהטכניקה הנבחרת, תוך כדי הצלחה, גאוה בעבודת כפיו ויצירת חפץ שהילד יוכל לשאת איתו ולהראות לכולם.

ערכות אלו מתאימים כמתנה ליום הולדת, כעיסוק ליום חורפי, במיוחד כעיסוק לחופשת הקיץ, כעיסוק בזמן מפגשים משפחתיים או בזמן הכנות למפגשים משפחתיים (כמו חגים, מסיבות וכו')

ערכות מרובות

ערכות שמכילות 6 או 10 פרויקטים, זהים או שונים. מטרתם להעסיק ילדים בפעילות כייפית וחינוכית כאחד.

ערכות אלו מתאימים לבית מארח, כהפעלה ליום הולדת, כעיסוק ליום חורפי לכל המשפחה, במיוחד כעיסוק לחופשת הקיץ לקייטנות אמא/סבתא, כעיסוק בזמן מפגשים משפחתיים עם הרבה ילדים ביחד (כמו חגים, מסיבות וכו')

חברים מחרוזים

קיימים בעשרות עיצובים ועיצובים חדשים מתווספים כל הזמן. הערכה כוללת את כל החומרים הדרושים להשלמת פרויקט אחד שנבחר, בצבע הנבחר והנחיות מודפסות בעברית פשוטה.

פרויקטים אפשריים: מחזיק מפתחות, קישוט לקלמר; ניתן לבחור מעשרות עיצובים לפי גילאי המשתתפים; מתאים לגיל 6 ומעלה

ערכות דקופאז'

קיימים ב-4 פרויקטים: סימניה, מחברת כתיבה/יומן, תחתית לכוס ושלט לדלת, בעיצובים מותאמים לגיל ורצון הלקוח. ניתן להזמין עיצובים נוספים בהתאמה מראש: מראה (העבודה תיעשה על המסגרת בלבד), מסגרת לתמונה, קערת נוי מזכוכית (לא ניתן להשתמש להגשת מאכלים), בקבוקים וצנצנות ממוחזרות ועוד

ערכות רקמה

קיימים ב-6 עיצובים: 3 למתחילים (מטריה, סוס ים ולב) ו-3 למתקדמים (פרפר, ינשוף ואננס) ועיצובים נוספים מופיעים באתר באופן קבוע. הערכה כוללת כרטיס מודפס ומנוקב מוכן לרקמה, כרטיס בריסטול צבעוני לרקע, מעטפה, חוטים באורך וצבע הדרושים להשלים את העיצוב, מחט והנחיות בעברית פשוטה. נדרש להוסיף דבק סטיק בבית.

פרויקטים אפשריים: כרטיס ברכה, סימניה, קישוט ליומן; ניתן לבחור מעשרות עיצובים לפי גילאי המשתתפים; מתאים לגיל 7 ומעלה

ערכות מנדלות

יש רק סוג אחד של ערכת מנדלות שכוללת מחוגה, סרגל, 2 עפרונות HB, סט קטן של עפרונות צבעונים, סט 6 טושים צבעונים, מחדד, מחק, הנחיות לציור 5 מנדלות שונות (5 נוסחאות שונות מהידועות ביותר) ו-10 דפי ציור (5 לבנים ו-5 צבעוניים) בצורה מרובעת.

מתאים לגיל 8 ומעלה (עובדים עם מחוגה)

ערכות לצהרונים וקייטנות

אורכות כ 45 דקות
מותאמות מגיל 7 ומעלה
משווקות בטכניקות של: חיות מחרוזים, רקמה ודקופאז
מומלצות לימים ארוכים, פינת היצירה, מתנה ליום הולדת לילדי הצהרון, הפעלה לחגים ועוד
המחירים תלויים כמות ההזמנה
ניתן להזמין בכל כמות (מיחידות ספורות עד מאות יחידות)

ערכות לצהרונים וקייטנות

ערכות פשוטות, מוכנות, רק לחלק ולהתחיל לעבוד. הערכות ללא אריזה אישית ולכן המחיר אטרקטיבי במיוחד. החומרים ארוזים בקופסאות קטנות ונוחות, ומלווים במפת עבודה.

ניתן להזמין בכל כמות, אין הזמנה קטנה מדי או גדולה מדי. המחיר יותר משתלם ככל שההזמנה יותר גדולה.

חברים מחרוזים

קיימות בעשרות פרויקטים לגילאים ורמות ניסיון שונות, כגון: דג, עיפרון או תוכי למתחילים (גיל 6 ומעלה); לטאה, איש שלג או צפרדע למתקדמים (מי שכבר מכיר את המלאכה או כיתה ג'); דולפין, קוף או ראש אריה למומחים (כיתה ד' ומעלה שהכירו כבר את היצירה בשנים קודמות). רוב הפרויקטים קיימים ב-2 צבעים ומותאמים לבנים ובנות כאחד. כמובן, ניתן להזמין בפרויקטים מותאמים אישית.

ערכות רקמה

קיימים ב-6 פרויקטים ל-2 רמות קושי שונות: מתחילים – מטריה, סוסון ים ולב; ומתקדמים – פרפר, ינשוף ואננס. הערכות האלו מתאימות במיוחד לבנות. כמובן, ניתן להזמין בפרויקטים מותאמים אישית.

ערכות דקופאז'

קיימים ב-3 פרוקיטים באותה רמת קושי: סימניה, שלט לדלת ומחברת אישית.

ערכות למבוגרים

זמן עיסוק כפי שרשום על כל ערכה, בין שעה ל-4 שעות או יותר
מתאים מגיל 16 ומעלה
ניתן לרכוש כפרויקט יחיד או 6 פרויקטים
משווקות בטכניקות של: רקמה על עץ, טמארי, תכשיטנות, מקרמה, צריבת זכוכית ודקופאז
מומלצות מי הולדת, גיבושונים, מתנות, מסיבות גיוס, שמירת הריון, גיל השלישי ועוד
ניתן להזמין בהתאמה אישית

ערכות למבוגרים

הערכות מתאימות לגברים ונשים, מגיל 16 ומעלה

הפרויקטים נבחרו כדי לתת טעימה מהטכניקה, ויכולים להקנות מחצי שעה עיסוק עד שעתיים ואף יותר – כרשום בערכה עצמה.

ערכות אישיות

ערכות שמכילות פרויקט אחד בלבד. מטרתן לאפשר התנסות בטכניקה הנבחרת ולספק עיסוק חד פעמי. למי שאוהב את הטכניקה ורוצה להעמיק, יש ערכות המשך, בדרגות קושי הולכות ועולות.

ערכות אלו מתאימות כמתנה ליום הולדת, כעיסוק בשמירת הריון או התאוששות ממחלה, לערב גיבוש, סתם לזמן איכות עם החברים וכו'

ערכות טמארי

קיימים ב-2 עיצובים שונים, באותה דרגת קושי. הערכה כוללת את כל החומרים הדרושים להשלמת הפרויקט (כדור קלקר, חוט תפירה וחוטי רקמה צבעוניים, סיכות ומחט) והנחיות בעברית פשוטה.

ערכות תכשיטנות

קיימים ב-3 עיצובים: טבעת חרוזים (ללא מתכת בכלל), ו-2 עיצובים שונים של מחרוזות. עיצובים נוספים מופיעים באתר באופן קבוע. הערכה כוללת את כל החומרים הדרושים להשלמת הפרויקט (חרוזים, חוטים או שרשרת, סוגר, לולאות נלוות וכו') והנחיות בעברית פשוטה. נדרש להוסיף ציוד כגון פליירים ומספריים.

ערכות מנדלות

יש רק סוג אחד של ערכת מנדלות שכוללת מחוגה, סרגל, 2 עפרונות HB, סט קטן של עפרונות צבעונים, סט 6 טושים צבעונים, מחדד, מחק, הנחיות לציור 5 מנדלות שונות (5 נוסחאות שונות מהידועות ביותר) ו-10 דפי ציור (5 לבנים ו-5 צבעוניים) בצורה מרובעת

ערכות רקמה על עץ

קיימים ב-5 עיצובים: פרח עממי (מסוגנן, באדום-שחור), פרפר, ינשוף ומילות: HOME ו-dream. עיצובים נוספים מופיעים באתר באופן קבוע. הערכה כוללת לוח עץ מודפס ומנוקב, חוטים באורך וצבע הדרושים להשלמת העיצוב, מחט והנחיות בעברית פשוטה.

מה מספרים עילנו?

תודה על שלימדת את הילדים שלי לשתף פעולה, ותודה על השקט הנפלא!!

אני משתתפת הרבה בירידים, והרבה פעמים אני גם לוקחת את הילדים איתי – בת 8 ובן 11. כבר הרבה זמן חשבתי מה לעשות כשהם משתעממים ומתחילים לריב. טלפון נייד יש רק 1 והם 2; וגם כך הסוללה נגמרת מהר כשהם משחקים. מאז שמצאתי את הערכות של אירינה, הילדים אפילו מבקשים לבוא איתי. ולא רק שבאים, אבל גם עובדים ביחד, בלי ריבים. אז תודה על שלימדת את הילדים שלי לשתף פעולה, ותודה על השקט הנפלא!!

גלית שקד – אשדוד – 2017

תודה אירינה שהפכת אותי לאחות הטובה שמביאה את הכיף!!

במשפחה שלנו, חגים זה הפקות גדולות – הזדמנות שכל המשפחה תיפגש ותתעדכן. כל האחים והאחיות, עם בני/בנות הזוג והילדים. ילדים בכל הגילאים מ-4 ועד 14, בנים ובנות, שקטים יותר ושקטים פחות, והרבה כאלה שמשתעממים מהר. החלטתי להזמין מאירינה ערכות בדיוק כמספר הילדים, במלאכה ומורכבות שמתאימה כל אחת לגיל הדרוש. הערכות הגיעו באריזה חגיגית, כל אחת עם כל החומרים ודף ההנחיות המתאימים. בדיוק כמפורסם, הילדים פתחו והתחילו לעבוד. הם נהנו, אנחנו שמחנו, הילדים הגדולים אפילו עזרו לקטנים יותר וארוחת החג עברה בצורה מופלאה. אפילו אחות של סבתא אמרה: "לא יודעת איך, אבל השנה היה הרבה יותר כיף!". אז תודה אירינה שהפכת אותי לאחות הטובה שמביאה את הכיף!!

חגית בוסטן – כרמי יוסף – 2016

תנאי שירות

החלפות והשלמות יכובדו רק במקרים בהם התלונה תוגש למשרדי החברה לא יאוחר מ-30 יום מתאריך ההזמנה.
לא ניתן להחליף או להחזיר ערכות בהתאמה אישית (ערכות במלאכה או פרויקט שהותאמו ללקוח לפי בקשתו)
קיבלתי ערכה במתנה והיא לא מוצאת חן עיניי – מה אפשר לעשות?
אפשר להחליף בכל ערכה אחרת שוות ערך, או לקבל חזרה את מלוא המחיר כשהערכה תגיע חזרה לחברה בתנאי שערכת המתנה לא פתוחה.
קיבלתי ערכה בדואר וחסרים בה חלקים – מה עושים?
פשוט מצלמים את מה שיש והחברה תשלח לכם את כל מה שחסר.
התחלתי ליצור מהערכה ואינני מצליח לעבור שלב ביניים – איך ממשיכים?
פשוט מצלמים את מה שכן הספקנו ליצור ושולחים מסרון למס' הטלפון של החברה, במייל או בטופס "צור קשר". תקבלו תשובה בהקדם האפשרי בה יוסבר מה השתבש, איך לתקן ומה לעשות בהמשך. תזכורת: החברה שומרת שבת.
אני רוצה להחליף את הערכה שקיבלתי והערכה שאני רוצה לא קיימת – מה עושים?
אכן, הערכות שבמלאי החברה מתאימות מגיל 6 (ייתכן ותידרש קצת עזרה בקריאת ההנחיות) ועד 106 – כל פונים למשרדי החברה בסמס, במייל או בטופס "צור קשר", או ממלאים טופס הזמנת ערכה בהתאמה אישית, ונציגי החברה ישתדלו להרכיב לכם את הערכה המועדפת. עוד יש ראיה ומוטוריקה עדינה מספיק טובות. הערכות בהתאמה אישית יותאמו לדרישות הלקוח מכל הבחינות.
הזמנתי ערכה בדואר והאריזה הגיעה פגומה או מהסוג הלא נכון – מה אני עושה?
פשוט מצלמים את מה שקיבלנו, שולחים מייל או סמס למשרדי החברה, ביחד עם מספר ההזמנה, ומקבלים את האריזה המבוקשת

יש יצירה שתמיד רציתם לנסות ולא ידעתם איך?

ב-RedCat נשמח להדריך את הסדנה המיוחדת שלכם!
להזמנת סדנה בהתאמה אישית לחצו כאן >>
חתול-רדקאט

הידעת?

שהכדורגלן דייויד בקהאם תופר בגדי בובות לבת שלו?

מוזמנים לרכוש ערכה בחנות

בחנות תוכלו להתרשם ממגוון ערכות RedCat

צור קשר עוד היום: 054-751-2730 או redcatartbeads@gmail.com

אנחנו מזמינים אתכם להפעיל את הראש דרך הידיים!

fabicon

RedCat

"RedCat ערכות וסדנאות יצירה" מציעה תעסוקה כיפית, חינוכית ומתאימה לכל כיס. הערכות כוללות את כל החומרים הדרושים והנחיות ברורות בעברית. הסדנאות מותאמות לגיל וניסיון המשתתפים ולמטרת המזמין. אפשר להזמין ערכות וסדנאות לילדים, נער ומבוגרים.

מוזמנים ליצור קשר

אנא הזן הודעה.