RedCat ערכות יצירה וסדנאות | 054-751-2730

חנות

ערכות RedCat לפתוח ולהנות

פיתחו ערכת RedCat אחת, התחילו ליצור וגלו שכולנו מצליחים!

קצת על החנות שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

המוצרים שלנו

שאלות נפוצות

מה יש בערכה?
כל החומרים הדרושים ליצירה, בכמות הדרושה למספר הפרויקטים שבערכה. הערכה כוללת גם הנחיות ברורות בעברית.
האם אפשר להזמין ערכה בטכניקה ו/או פרויקט שאני רוצה ולא קיים במלאי?
בהחלט, ניתן להזמין ערכה "בהתאמה אישית" בחנות.
האם אוכל להזמין ערכות לנהריה?
אכן, ניתן להזמין ערכות וסדנאות לכל הארץ. אפשר לשלוח בדואר ישראל או לבקש איסוף עצמי בתיאום מקום.
יש לי ילד בן 6. יש לך ערכה מתאימה לו?
אכן, הערכות המוכנות מראש מתאימות מגיל 6 (ייתכן ותידרש קצת עזרה בקריאת ההנחיות) ועד 106 כל עוד יש ראיה ומוטוריקה עדינה מספיק טובות. הערכות בהתאמה אישית יותאמו לדרישות הלקוח מכל הבחינות.
לי יש רק בנים – האם יש לך ערכות או סדנאות מתאימות?
אכן, יש הרבה. באוריגמי למשל, כל הפרויקטים מתאימים לבנים; בחיות מחרוזים יש הרבה פרויקטים שמתאימים: לטאה, חייזר, רמזור, צפרדע, דרקון, מיניון ועוד.
האם יש לך ערכות לילדים עם צרכים מיוחדים?
אכן, יש ערכות שמתאימות לילדים עם עיכובים התפתחותיים, לילדים עם הפרעות קשב, ולילדים על הרצף האוטיסטי ועוד. בימים אלה RedCat עובדים על פיתוח ערכות ללקויי ראיה.
מה אפשר לעשות אם אני לא מרוצה מהערכה?
ב-RedCat עושים את המירב לוודא שללקוח יהיה את כל המידע כדי לבחור את הערכה/סדנה הכי מתאימות.
אם בכל זאת אינו שבע רצון או חוזר בו, ל-RedCat מדיניות החלפות המבוססת על "כל מקרה לגופו":
אם הערכה חדשה ולא פתוחה ניתן להחליף לפרויקט או טכניקה אחרת (בהתאם למחיר) או להחזיר את הערכה ולקבל את הכסף בחזרה.
אם הלקוח התחיל ליצור את הפרויקט ונתקע עקב אי הבנה או חוסר, RedCat תעשה את כל מה שביכולה כדי  לספק הסברים או להשלים את החסר. בכל ערכה יש כתובת לשאלות: תמונה אחת בוואצאפ או מייל עם הפרויקט בשלב בו נתקעתם ו-RedCat יענו במהירות האפשרית (לא בשבת וחגים, לא אחרי 20:00 בלילה וכו')
תמיד רציתי לעשות יצירת מקרמה לתלות על הקיר ואין לי מושג איך להתחיל. אתם יכולים לעזור?
אכן, ב-RedCat יכולים להתאים ערכה או סדנה לכל פרויקט ורמת ניסיון באחת מ-13 מלאכות היד שלה. אולי יצירה לתלייה על הקיר אינה הבחירה הראשונה ליוצרים מתחילים , אבל כל מקרה לגופו, וכל אחד יבחר לפי מידת הניסיון הקודם במלאכה דומה.

לקוחות מספרים

הזמנו את סדנת הצריבה של אירינה, לחגיגת יום הנישואין. תוך שעתיים הצלחנו ללמוד טכניקה חדשה שלא עבדנו בה קודם, להנות, וליצור יצירות יפות ומרשימות, בעיצוב הפרטי שלנו! קשה לי להגיד מה המתנה האמיתית: כד המים שיצרנו, או הבילוי המיוחד המשותף כזוג… 
יוסי רימון, גוש עציון
אירינה הדריכה חוג יצירה שבועי עם בתי ועוד 7 מחברותיה לכיתה. כל חודש הן למדו מלאכה אחרת, כייפו, ותוך כך גיבשו חברויות, למדו להשקיע בעבודת כפיים (אף כשמדובר בשיעורי בית), לנסות בסבלנות גם כשלא מצליח בניסיונות ראשונים ובעיקר: למדו שכל אחד יכול!!
שירלי הרשקו, רחובות
אני שומרת על 4 נכדות שלי בקיץ והשנה הן ביקשו משהו מיוחד, לא עוד בריכה, עוד סרט, עוד ביקור בגן חיות. הזמנתי אצל אירינה סדנת חיות מחרוזים והבנות כל כך נהנו, היו כל כך מרוצות מהיצירה שלהן, עד שהחלטנו להזמין מיד גם סדנת צמידי מקרמה. בסדנה הזאת גם אני השתתפתי בהנאה רבה! בשתי הסדנאות אירינה הביאה את כל החומרים והציוד הנדרשים, הדריכה אותנו בסבלנות ובהנחות ברורות, והובילה אותנו להצלחה מפתיעה! 
 דיטה בן-אריה, רחובות
כבר 60 שנה כולם אומרים לי שאני לא מוצלחת באומנות, מזל שאני אוהבת ללמד מתמטיקה! רק אירינה אמרה לי אחרת ושכנעה אותי לנסות צריבת זכוכית. תוך שעתיים הבנתי באמת איך להפעיל את היצירתיות שלי, איך להביע את החוש האומנותי שלי. והכי טוב? יצרתי ספל מדהים לנכדתי בת ה-5. עד עכשיו היא לא שותה משום דבר אחר!! 
ורדה לב-רן, ראשון לציון
אירינה הדריכה הפעלה של אריגה בנול אצל אחיינית שלי, לפני כ-3 שנים. הבנות נהנו, למדו את ערך שמירת הסביבה, וגם יצרו תיק קטן יפה! עד עכשיו, זה החפץ היחיד שהיא תמיד שומרת שלא יאבד, מקפידה לכבס, ומתגאה להשתמש בו 
רונן שפירא, מודיעין
"הזמנתי פעם סדנת חיות מחרוזים אצל אירינה דלח, כדי להעסיק את הנכדות ביום שבאו אליי בחופשת הקיץ – 3 בנות, בגילאים 8 עד 13. אני כבר לא ידעתי איך לשעשע את כולם ביחד. כבר בתחילת הסדנה, אירינה הציגה את המלאכה כל כך טוב שאני החלטתי להשתתף גם, וליצור את מחזיק המפתחות שלי. אחרי הסדנה, בה אירינה הפגינה הרבה סבלנות, מקצוענות והכלה, הבנות התלהבו כל כך, עד שהזמנתי גם סדנה שנייה, הפעם של תכשיטנות, וגם ערכות, שנוכל להמשיך להנות גם בבריכה ובפיקניק. מאז, כל קיץ, הבנות מבקשות להזמין גם סדנאות של אירינה בקייטנת סבתא. תודה על שעות כיפיות של זמן איכות עם הנכדות!"
דיטה בן-ארי – רחובות – 2016
אירינה העבירה חוג יצירה לבנותיי (כיתות ב' ו-ד') ולכמה מחברותיהן. כל חודש למדו מלאכת יד חדשה; כל שבוע-שבועיים שיימו פרויקט שימושי אחר. לקראת פורים הן עשו מסכות וחבילות של משלוח מנות. לקראת יום העצמאות, עשו תחתיות לשיר חם, שנוכל להגיש את הצ'יפס מהתנור ישר לשולחן. הבנות נהינו כל השנה, למדו והשתמשו בגאוה ביצירות שלהן. החוג הגיע לבית המשתתפות, כל פעם משפחה אחרת. הפנות דאגו לבד לזכור מתי החוג, אף פעם לא ביקשו לבטל וכשחג או פעילות בית ספרית נפלה בזמן החוג, תמיד ביקשו מאירינה להשלים.
         ברי ישיעהו – ראשון לציון – 2017
אני השתתפתי בסדנת צריבת זכוכית של אירינה כדי לעשות טובה לחברה שיצא לגמלאות שנה לפניי וכבר השתעממה. מאז שאני ילדה כולם אומרים לי: "את אשפית במטמטיקה, אומנות לא בשבילך! יש לך 2 ידיים שמאליות". חשבתי שגם אצל אירינה  אני אכשל ואטעה. כשבסוף הסדנה יצאתי עם ספל יפה, מאוטר בשם נכדתי, בעבודת צריבה מדוייקת ואומנותית, הרגשתי שזכיתי בלוטו! וכשהנכדה לקחה את הספל והכריזה שאף פעם לא היה לה ספל כזה יפה, ושהיא לא תשתה משום ספל אחר, כבר לא ידעתי מה לעשות מהתרגשות! מאז, הבנתי שאירינה צודקת: כולם יכולים, במיוחד עם אירינה להראות להם את הדרך. תודה שעשית אותי הסבתא הכי מאושרת בישראל!
         וורדה לב-רן – ראשון לציון – 2015
הרבה זמן חיפשתי דרך להתקרב לביתי בת ה-16, משהוא שמשוטף לשנינו שנוכל להתחיל לדבר במקום לריב. כך מצאתי את סדנת הטמארי של אירינה. שעתיים של כיף, תכנונים, עזרה חדדית ועבודה משותפת. בסוף גם לקחנו הביתה 2 כדורים רקומים כל אחת בצבעים האהובים עליה, וגם מצאנו נושא משותף: יצירה. אחרי שהצלחנו לעבוד ביחד שעתיים, עכשיו יכולנו גם לדבר על איפור, בנים ולימודים באוניברסיטה. תודה אירינה על זמן איכות הכי-הכי עם בתי!!
         חגית קראוס – מזכרת בתיה – 2016
אני משתתפת הרבה בירידים, והרבה פעמים אני גם לוקחת את הילדים איתי – בת 8 ובן 11. כבר הרבה זמן חשבתי מה לעשות כשהם משתעממים ומתחילים לריב. טלפון נייד יש רק 1 והם 2; וגם כך הסוללה נגמרת מהר כשהם משחקים. מאז שמצאתי את הערכות של אירינה, הילדים אפילו מבקשים לבוא איתי. ולא רק שבאים, אבל גם עובדים ביחד, בלי ריבים. אז תודה על שלימדת את הילדים שלי לשתף פעולה, ותודה על השקט הנפלא!!
         גלית שקד – אשדוד – 2017
במשפחה שלנו, חגים זה הפקות גדולות – הזדמנות שכל המשפחה תיפגש ותתעדכן. כל האחים והאחיות, עם בני/בנות הזוג והילדים. ילדים בכל הגילאים מ-4 ועד 14, בנים ובנות, שקטים יותר ושקטים פחות, והרבה כאלה שמשתעממים מהר. החלטתי להזמין מאירינה ערכות בדיוק כמספר הילדים, במלאכה ומורכבות שמתאימה כל אחת לגיל הדרוש. הערכות הגיעו באריזה חגיגית, כל אחת עם כל החומרים ודף ההנחיות המתאימים. בדיוק כמפורסם, הילדים פתחו והתחילו לעבוד. הם נהנו, אנחנו שמחנו, הילדים הגדולים אפילו עזרו לקטנים יותר וארוחת החג עברה בצורה מופלאה. אפילו אחות של סבתא אמרה: "לא יודעת איך, אבל השנה היה הרבה יותר כיף!". אז תודה אירינה שהפכת אותי לאחות הטובה שמביאה את הכיף!!
         חגית בוסטן – כרמי יוסף – 2016

הידעת?

שבני האדם התחילו לעסוק במלאכות יד אלפי שנה לפני שהתחילו לכתוב?

צור קשר עוד היום: 054-751-2730 או redcatartbeads@gmail.com
אנחנו מזמינים אתכם להפעיל את הראש דרך הידיים!

צור קשר

Red Cat

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי. 

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

מציג את כל 9 התוצאות