RedCat ערכות יצירה וסדנאות | 054-751-2730

קצת על RedCat

RedCat היא עסק הדוגל בפשטות החיים הטבעיים - חיים בהם האנשים מייצרים לעצמם תוך כדי הבעת יצירתיות ושימור הסביבה. שימור הסביבה מתחיל בצרכנות נכונה וצרכנות נכונה מתחילה ביצירת חפצים של שימוש יומיומי, אישיים או עבור הבית, במקום לרוץ לקנות.

RedCat מציעה ערכות וסדנאות מלאכות יד במטרה להחזיר לכל אחד את האהבה לאומנויות הוותיקות ואת הגאווה לעבודת כפיים.

העסק מציע 13 מלאכות יד מכל העולם אשר כולם נבחרו כך שהחומרים הנדרשים מתאימים לכל כיס, והציוד הנדרש נמצא בכל בית.כדי להישאר נאמנים לעקרון הצרכנות הנכונה, המלאכות נלמדות דרך פרויקטים נחוצים בבית כגון: סימניות, מחזיקי מפתחות, תחתית לסיר חם, כרטיסי ברכה, יומן אישי, חגורה, סרטים לשיער, כלי אחסון ועוד.

מלאכות היד הנלמדות הן: צריבת זכוכית, טמארי (temari - ריקמה על כדור מיפן), אריגה בנול שולחני, אוריגמי, בנית מנדלות, סריגה (במסרגה אחת או שתיים), מקרמה, רקמה, סילסול נייר (paper quilling), עיסת מלח, דקופאז' ומקלות נייר.

הסדנאות מתאימות לקבוצות קטנות וגדולות, לבנים ובנות, מגיל 10 ומעלה. הן מתאימות לימי הולדת, מסיבת רווקות, גיבושונים, בת מצווה, מסיבת גיוס, יומי נישואין, ערבי מורות ואף סתם כי בא לכייף תוך כדי למידת טכניקה שימושית. הפרויקטים נבחרים לפי גיל וניסיון קודם של המשתתפים. ניתן להזמין את הסדנה לבית הלקוח או לאולם אירועים.

הסדנאות מתקיימות כחוגי בית, בכל הארץ. לנסיעות של למעלה מ-40 דקות יש תוספת מחיר.

חתול-רדקאט
6I6A5719

אודות אירינה דלח

שמי אירינה דלח, כבת 50, נשואה באושר ליעקב ואם ל-3 בני נוער תוססים ומוכשרים: שיר נעמי, רון ומיטל.

בכיתה ב' החלטתי שאני אהיה ביולוגית כשאהיה גדולה, ובכיתה ח' כששמעתי לראשונה מהי גנטיקה, החלטתי שזו תהיה למקצוע שלי.

כך למדתי 5 שנים באוניברסיטה העברית בירושלים, ואחרי הסבה מקצועית לתכנון מחשבים, הגעתי להתמקצע בביואינפורמטיקה: תכנון מחשבים לעבודה עם נתונים ביולוגיים.

אחרי 17 שנה של חוסר סיפוק  בהישגים שלי, בעבודה שלי, ועם האנשים שאני עובדת אתם הבנתי שהבעיה היא לא אצל הבוס: הבנתי ש-34 שנה אני לומדת ועובדת כדי להגשים חלום של בת 7, שהוא לא החלום שלי. עצרתי כדי לשאול את עצמי: מה אני רוצה לעשות בחיים שלי? מה אני רוצה להיות היום?

ראיתי שבכל החיים שלי, מגיל 3 ומעלה, דבר אחד שלא השתנה היה האהבה שלי למלאכות יד והצורך שלי לעסוק בזה ולו כתחביב.

באותה תקופה הייתי בשנה השנייה של לימוד עיצוב תכשיטים. חברות וקרובות משפחה התחילו לקנות ולהזמין אצלי תכשיטים לעצמן ולחברות שלהן.

כך בחרתי להקים עסק עצמאי. הנסיבות והרצון לאזן בין דרישות השוק לבין החלומות שלי הובילו אותי לכיוון מלאכות היד, והדרכת המבוגרים.

תוך הקשבה ללקוחות, גיליתי שיש לי

סבלנות להדריך כל אחד למצוא את המלאכה ואת החוש האומנותי שהכי מתאים להם
יכולת להסביר ולהראות לכל אחד כמה הם יצירתיים ואיך לגשת ליצירתיות בקלות
הבנה של פחדים ואמונות מעכבים של כל אחד, והידע להראות לכל אחד שעם קצת התמדה והרבה רצון טוב, כל אחד יכול!

אני מזמינה אתכם לטייל באתר, להתרשם מהמידע, מהרעיונות ומגוון האפשרויות ולהתנסות בערכות, פרוייקטים ו/או סדנאות.

הידעת?

שבני האדם התחילו לעסוק במלאכות יד אלפי שנה לפני שהתחילו לכתוב?

חתול-רדקאט

צור קשר עוד היום: 054-751-2730 או redcatartbeads@gmail.com

אנחנו מזמינים אתכם להפעיל את הראש דרך הידיים!

fabicon

RedCat

"RedCat ערכות וסדנאות יצירה" מציעה תעסוקה כיפית, חינוכית ומתאימה לכל כיס. הערכות כוללות את כל החומרים הדרושים והנחיות ברורות בעברית. הסדנאות מותאמות לגיל וניסיון המשתתפים ולמטרת המזמין. אפשר להזמין ערכות וסדנאות לילדים, נער ומבוגרים.

מוזמנים ליצור קשר

אנא הזן הודעה.